fbpx

ZIMOWE

Obozy

Obozy narciarskie – zimowa nauka przez zabawę
Serdecznie zapraszamy na organizowane przez naszą firmę obozy narciarskie, odbywające się w najpiękniejszych zimowych kurortach. Nauka jazdy na nartach połączona jest z nauką angielskiego i programem animacyjnym sprawia ze jest to bardzo atrakcyjny wyjazd. Oferujemy możliwość doskonalenia umiejętności jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów na różnorodnych stokach. Gwarantujemy komfortowe warunki zakwaterowania i wyżywienia. Dzieci spędzają czas w gronie swoich rówieśników, uczą się nowych rzeczy i aktywnie spędzają czas. Organizowane przez nas obozy narciarskie zapewniają uczestnikom także ciekawy program po zajęciach narciarskich. Są to warsztaty muzyczne, plastyczne, a wieczorem konkursy, wieczór karaoke, quiz, dyskoteka i wiele innych.

San Martino/Passo Rolle, Dolomiti, 21-28 stycznia 2024

Obóz narciarsko-snowboardowy w formule rodzinnej, szkolenie dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat. II tydzień ferii 21-28 stycznia 2024

Zapraszamy na obóz narciarsko-snowbardowy w formule rodzinnej „razem, ale osobno” do sprawdzonego, rodzinnego, urokliwego regionu narciarskiego San Martino di Castrozza. W ciągu dnia dzieci korzystają ze szkolenia narciarskiego (albo snowboardowego), a po południu mogą spędzać czas albo z rodzicami albo z rówieśnikami na zabawach, grach  i animacjach 🙂
Z przyjemnością wracamy do znanego i lubianego hotelu  w uroczej miejscowości Fiera di Primiero, bardzo ciekawie na spacery wzdłuż strumienia i po deptaku 🙂

San Martino di Casstrozza jest jednym z 12 regionów, stacji narciarskich należących do Dolomiti Superski http://www.dolomitisuperski.com/it  San Martino obejmuje około 65 km tras narciarskich, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Trasy  słyną z dobrego oznakowania i utrzymania. są tam trasy dla każdego: niebieskie, czerwone i czarne eksperckie. Są też trasy dedykowane dla najmłodszych początkujących narciarzy, bardzo wygodne do szkolenia najmłodszych. Są też trasy off piste. 95% tras w ramach sztucznego zaśnieżania, w ostatnim roku otworzono nowe trasy i nowe wyciągi , dla chętnych również trasy biegowe ,  więcej informacji jest na stronie regionu  http://www.tognola.it   

W naszym pakiecie oferujemy:

 • 6 dni szkolenie narciarskie (lub snowboardowe) dla dzieci w grupach 5-8 osób podzielonych wedle poziomu zaawansowania, prowadzone przez naszych sprawdzonych i bardzo lubianych polskich instruktorów, codziennie 5 godzin szkolenia w godz. 10.00-16.00  z przerwa na lunch około 12..30-13.30 
 • W szkoleniu biorą udział dzieci na różnym poziomie zaawansowania, pierwszego dnia przeprowadzamy podział na grupy, względem zaawansowania i wieku. Grupy są dobierane fachowo przez  instruktorów. Szkolenie oczywiście polega na doskonaleniu techniki jazdy, z elementami zabawy i przebiega w wesołej , serdecznej atmosferze.
 • Na koniec obozu proponujemy zawody slalom dla chętnych z nagrodami 🙂 – zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
 • Planujemy też grupę dla najmłodszych dzieci w wieku około 5-6  lat, grupa początkująca (jeśli będą 3-4 osoby chętne na tym poziomie ) , nie jest to grupa od „0” , dzieci powinny mieć za sobą przynajmniej jeden wyjazd na narty wczesniej.
 • szkolenie snowboardowe jest organizowane w przypadku zebrania się grupy minimum 5 osób.
 • W przypadku zainteresowania organizujemy też lekcje indywidualne dla dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.
 • 7 dni zakwaterowanie w doskonałym , komfortowym,  sprawdzonym Hotelu Castel Pietra 4****  w eleganckich pokojach  2,3,4, 5 cio -osobowych typu superior lub apartamenty/studio. Hotel jest bardzo lubiany przez naszych gości, zarówno pod względem pokoi , wyżywienia, wellness i serdecznej atmosfery http://www.hotelcastelpietra.it
 • W pakiecie korzystanie z eleganckiego wellness w hotelu, sauna sucha i parowa, możliwe też SPA zabiegi, masaże itp dla osób chętnych.
 • W hotelu są dodatkowe atrakcje takie jak relaks przy gongach tybetańskich, joga dla chętnych, plac zabaw z kulkami dla małych dzieci , stól do ping ponga, piłkarzyki , animacje plastyczne itp.
 • w hotelu parking gratis albo w garażu albo na powietrzu ,
 • Dojazd na narty , na stok 10 km , albo własnym autem albo skibusem gratis  (obok hotelu jest przystanek skibusa, wygodna opcja ).
 • Polecamy też korzystanie z wypożyczalni i ski depozyt pod gondolą. Wtedy cały sprzęt czeka pod wyciągiem, nie trzeba zabierać do hotelu. Dla naszej grupy jest specjalny rabat i gratis depozyt sprzętu pod gondolą. To bardzo wygodna opcja. zainteresowanych wypożyczeniem sprzętu prosimy o kontakt mailowy
 • 7 dni pyszne wyżywienie HB: obfite śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja – wybór z czterech menu, bar sałatkowy, bufet serowy, desery. Hotel słynie z doskonałej kuchni! Raz w tygodniu jest typowa kolacja: kuchnia lokalna, bufet serowy, bufet lodowy i inne atrakcje kulinarne.
 • 6 dni karnet narciarski na region San Martino/ Passo Rolle https://www.dolomitisuperski.com/en/Experience/Ski-areas/San-Martino-di-Castrozza-Rolle-Pass
 • Apres ski – zabawa na powietrzu dla dzieci i dorosłych , muzyka , tańce , poczęstunek 🙂
 • Animacja – integracja / zajęcia wieczorne dla dzieci: dyskoteki, apres ski, zajęcia sportowe, zajęcia plastyczne , pieczenie ciasteczek, apres ski, tańce na powietrzu.
 • Dojazd na miejsce jest we własnym zakresie, większość grupy jedzie autem, ale część samolotem, możemy pomóc zorganizować transfer z lotniska w Wenecji lub Treviso. Na miejscu można korzystać z darmowego ski busa .
 • Ubezpieczenie – można skorzystać z pakietu grupowego OC, KL, NNW  Warta Ski, opcja dodatkowa dla chętnych, którą możemy zaproponować opcjonalnie.

Na cenę pakietu składa się kwota zaliczki w zł i dopłata w euro:

Dorośli: zaliczka 700 zł / 550 zł *  + dopłata 715 euro ( w pakiecie  Hotel , wyżywienie HB, ski pass na 6 dni , korzystanie z wellness, animacje, apres ski ….)

Dzieci: 5-7 lat : zaliczka 700 zł / 550 zł * +  425 euro ( hotel, wyżywienie HB, ski pass, szkolenie grupowe, animacje, integracje)

Dzieci: 8-9 lat  zaliczka 700 zł / 550 zł *  + 525 euro  ( hotel, wyżywienie HB, ski pass, szkolenie grupowe, animacje, integracje)

Dzieci: 10-12 lat zaliczka 700 zł / 550 zł *+ 675 euro ( hotel, wyżywienie HB, ski pass, szkolenie grupowe, animacje, integracje)

Młodzież: 13-15 lat : zaliczka 700 zl / 550 zł *  + 725 euro ( hotel, wyżywienie HB , ski pass, szkolenie grupowe, animacje, integracje )

Młodzież 16-18 lat , szkolenie możliwe do umówienia indywidualnie

Zaliczka rezerwacyjna wynosi 700 za osobę , * 550 zł dla naszych stałych bywalców  oraz przy zgłoszeniu do 30 września ( formularz i zaliczka w tym terminie)

Numer konta do wpłaty zaliczki: OLTON 47 1090 1870 0000 0001 0301 2201 , można tez wpłacić w biurze na ul. Kadetów 20 /11 Warszawa w godz. 10.00-17.00

dopłata kwoty w euro jest w terminie do  5 stycznia albo w euro albo w zł po kursie na dany dzień ( kurs sprzedaży NBP) na konto albo wpłata w biurze ul. Kadetow 20/11

 • Cena jest wyliczana indywidualnie dla każdej rodziny w zależności od wieku dzieci. Ceny obowiązują przy zakwaterowaniu dzieci w jednym pokoju z rodzicami (2 osoby dorosłe) . W przypadku kiedy w pokoju jest jedna osoba dorosła i jedno dziecko , należy liczyć się z dopłatą, wyliczaną indywidualnie.
 • Pokój typu Studio / Suite  za dopłatą wyliczaną indywidualnie  w zależności od wieku dzieci.
 • Istnieje też opcja wyjazdu bez karnetu dla dorosłych  albo bez szkolenia dla dzieci. Wtedy wyliczenia są inne, prosimy o zapytanie.
 • W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zapisy przyjmujemy chronologicznie, prosimy o wypełnienie zgłoszenia przez formularz oraz przesłanie zaliczki na konto , po otrzymaniu formularza skontaktujemy się z dodatkowymi informacjami!

 

 

Pytania i dodatkowe informacje prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

szkola@olton.com.pl lub biuro@e-olton.pl lub telefonicznie:  509-570 – 881 lub 602 531 530

Liczba miejsc ograniczona! Zapisy przyjmujemy w kolejności zgłoszeń !

13-20 stycznia 2024 r.

Obóz narciarsko-snowboardowy w formule rodzinnej szkolenie dla dzieci/młodzieży w wieku 5-15 lat. I tydzień ferii 13-20 stycznia 2024 Tre Valli: Alpe Lusia / San Pellegrino / Falcade

W pierwszym tygodniu ferii zapraszamy na obóz narciarsko-snowboardowy w sprawdzonej formule rodzinnej „razem, ale osobno” do urokliwego kurortu  Moena,  położonego w samym sercu Dolomitów, w regionie Tre Valli / Lusia / Pellegrino / Falcade. W ciągu dnia dzieci korzystają ze szkolenia narciarskiego, a po południu i wieczorami mogą spędzać czas z rodzicami albo z rówieśnikami na zabawach , animacjach, integracji. Renomowany region narciarski, świetny wybór tras dla każdego! 
Tu film z Moeny z lutego 2022 !
 

 • Szkolenie narciarskie dla dzieci prowadzone przez polskich instruktorów / instruktorki narciarskie  w grupach od 5 do 8 osób podzielonych wedle poziomu zaawansowania i z uwzględnieniem wieku dzieci, szkolenie 5 godzin dziennie, od 10.00 do 16.00, (przewidziana przerwa w zajęciach na lunch około 12.30-13.30 ), doskonalenie techniki jazdy dostosowane do wieku i poziomu dzieci, analiza postępów z wykorzystaniem nagrania wideo, na koniec obozu zawody, slalom dla chętnych 🙂 
 •  szkolenie snowboardowe jest organizowane jeśli zbierze się grupa / grupy, ( zazwyczaj jest jedna lub 2 grupy na deskę )
 • Dzieci najmłodsze w wieku 5-6  lat, są w malej grupie ( 3-4 osoby ) tzw. przedszkole narciarskie  i mają zajęcia dostosowane do ich umiejętności i chęci. Ta grupa jest organizowana w zależności od zainteresowania i zapotrzebowania (jeśli zbierze się grupa ) , nie jest to szkolenie od „0” , jest to szkolenie grupowe, dzieci już maja przynajmniej jeden sezon jazdy na nartach . 
 • Jest też możliwość indywidualnych dodatkowych lekcji z instruktorem dla dzieci lub dorosłych na każdym poziomie zaawansowania,  zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt przed obozem, najlepiej przy zapisie  
 • W pakiecie karnet narciarski na 6 dni na cały region Tre Valli  : Alpe Lusia, San Pellegrino – Falcade. 120 km tras o różnej trudności , „dla każdego coś miłego ” niebieskie, czerwone, czarne trasy, snowparki, border crossy, trasy eksperckie, off piste i trasy dedykowane do nauki dla najmłodszych . do przetestowania również czarna trasa pucharu świata w San Pellegrino !  w regionie bardzo wygodne wyciągi , bogata infrastruktura, również duży wybór restauracji na miłe przerwy lunchowe 🙂
 • https://www.dolomitisuperski.com/en/Experience/Ski-areas/Alpe-Lusia-San-Pellegrino
 • https://www.alpelusia.it/
 • 7 dni zakwaterowanie w urokliwej miejscowości Moena w komfortowym, sprawdzonym , rodzinnym  hotelu 3*** s, w pokojach 2,3,4, 5-cio osobowych. Na miejscu do dyspozycji:  świetlica, pilkarzyki , ping pong,  narciarnia, sauna , Hotel Stella Alpina ***s  http://www.hotelstellalpina.it  
 • 7 dni wyżywienie HB: śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja – wybór z 3 menu, bar sałatkowy, bufet serowy, desery. doskonałej kuchnia, regionu Trentino ! raz w tygodniu kolacja z muzyką
 • Zajęcia wieczorne integracyjne po południowe i wieczorne  dla dzieci, 20.00-21.30,  animacja i integracja,  dyskoteki, gry i konkursy,  apres ski czyli zabawa taneczna na powietrzu po nartach 17.00-19.00
 • Apres Ski , zabawa na powietrzu , tańce i poczęstunek dla dzieci i dorosłych
 • polecamy wypożyczalnie sprzętu w Moenie, Sport Navalge, dla naszych uczestników rabat 20% , super sprzet i fachowa obsługa (po polsku ) 
 • Zawody narciarskie, slalom z nagrodami na koniec wyjazdu dla dzieci i chetnych doroslych
 • Dojazd na miejsce jest we własnym zakresie! Na miejscu można korzystać z własnego auta lub ski busa. W razie potrzeby możemy pomóc zorganizować transfer z lotniska.
 • Ubezpieczenie narciarskie , opcjonalnie proponujemy skorzystać z pakietu grupowego Warta Ski , OC, NNW , KL, pakiet grupowy , chętnych prosimy o kontakt

Na cenę pakietu składa się kwota zaliczki w PLN  i kwota dopłaty w euro.

Dorośli: zaliczka 700 zł / 550 zł *   + dopłata 750 euro  (Hotel , wyżywienie HB, ski pass na 6 dni, korzystanie z welness, integracja , apres ski,  zawody itp)

Dzieci:  pakiet ( Hotel, wyżywienie HB, szkolenie, ski pass, integracja, animacje, zawody) 

Dzieci 5-6 lat: 700 zł / 550 zł * + 525 euro (pełny pakiet )

Dzieci 7-8 lat: 700 zł / 550 zł *  + 575 euro (pełny pakiet )

dzieci 9-12 lat : 700 zł / 550 zł * + 675 euro (pełny pakiet)

Młodzież 13-15 lat:700 zł / 550 zł *  + 750 euro (pełny pakiet )

Młodzież 16-17 lat   szkolenie jest opcjonalne , do umówienia indywidualnie.

Ceny pakietu za dzieci obowiązują przy wspólnym zakwaterowaniu z dwójką dorosłych w pokoju. w razie innych opcji zakwaterowania , np. jeden dorosły i dzieci , wyliczenie jest inne , indywidualne.

Można korzystać z całego pakietu, ale można też z części, np bez skipassu, czy bez szkolenia. W razie pytań czy kwestii indywidualnych prosimy o kontakt mailowy, żeby przygotować kalkulacje za rodzinę.

* Zaliczka rezerwacyjna wynosi 550 zł dla stałych bywalców, naszych uczniów i przy zgłoszeniu do 30  września. ( wypełniony formularz i wpłata zaliczki )

Numer Konta : Olton 47 1090 1870 0000 0001 0301 2201 albo w biurze wpłaty w godz. 10.00-17.00 ul.Kadetow 20/11

Dopłata kwoty w Euro (ewentualnie w PLN po kursie dnia sprzedaży NBP) w terminie do 5 stycznia na konto w euro albo w biurze ul. Kadetów 20/11 Warszawa

 


 Szczegółowe informacje i pytania – tel. 509 570 881 lub 602 531 530 lub 691 678 330

e-mail: szkola@olton.com.pl lub biuro@e-olton.pl

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń !

Kontakt

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!