ZIMOWE

Obozy

Obozy narciarskie – zimowa nauka przez zabawę
Serdecznie zapraszamy na organizowane przez naszą firmę obozy narciarskie, odbywające się w najpiękniejszych zimowych kurortach. Nauka jazdy na nartach połączona jest z nauką angielskiego i programem animacyjnym sprawia ze jest to bardzo atrakcyjny wyjazd. Oferujemy możliwość doskonalenia umiejętności jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów na różnorodnych stokach. Gwarantujemy komfortowe warunki zakwaterowania i wyżywienia. Dzieci spędzają czas w gronie swoich rówieśników, uczą się nowych rzeczy i aktywnie spędzają czas. Organizowane przez nas obozy narciarskie zapewniają uczestnikom także ciekawy program po zajęciach narciarskich. Są to warsztaty muzyczne, plastyczne, a wieczorem konkursy, wieczór karaoke, quiz, dyskoteka i wiele innych.

11-18 lutego 2023 r.

"Family Ski Camp"
San Martino
obóz rodzinny, szkolenie dla dzieci 5-16lat

Region San Martino di Castrozza jest urokliwym ośrodkiem narciarskim, jedną z 12 dolin należących do Dolomiti Superski, położonym w Parku Narodowym Paneveggio Park. Obejmuje 65 km tras narciarskich zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Wraz z odległym o 9 km Passo Rolle (1984 m n.p.m.) jest wymarzonym miejscem dla miłośników nart i snowboardu z bardzo atrakcyjnymi trasami zjazdowymi o różnym stopniu trudności. Fiera di Primiero to malowniczy kurort położony 9 km od stacji narciarskiej w San Martino. Po dniu spędzonym na nartach jest gdzie pospacerować , miasteczko oferuje wiele restauracji , barów, sklepów, korty tenisowe, basen itp.

Hotel Castel Pietra 4**** w miejscowości Fiera di Primiero

Nasz oferta obejmuje:
● 6 dni, szkolenie narciarskie dla dzieci w grupach 6-8 osób podzielonych wedle poziomu zaawansowania, prowadzone przez polskich instruktorów/instruktorki, 4,5 h dziennie: 10.00-15.40 z przerwą na lunch 12.30-13.30; szkolenie grupowe przewidziane jest dla dzieci już jeżdżących; grupa najmłodsza maluszki 4-6 lat jest 4-ro osobowa
● dzieci nie jeżdżące, czyli od „0” wymagają szkolenia indywidualnego (do umówienia);
● możliwość szkolenia dla dorosłych indywidualnego lub grupowego, jeśli będą osoby chętne.
● zawody narciarskie, slalom, nagrody itp;
● zajęcia wieczorne, animacja, integracja disco,
apres ski, konkursy, zawody itp;
● karnet na 6 dni na region San Martino/Passo Rolle, 65 km tras, https://www.dolomitisuperski.com/it/zona-sciistica/san-martino-di-castrozza
● 7 dni zakwaterowania w sprawdzonym, komfortowym, bardzo przyjaznym i przytulnym Hotelu Castel Pietra 4**** w miejscowości Fiera di Primiero, w pokojach 2,3,4-ro osobowych typu superior, albo typu studio / suite
● 7 dni wyżywienie HB: śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja – wybór z menu, bar sałatkowy. Hotel słynie z wyśmienitej kuchni, typowej dla regionu Trentino. Raz w tygodniu dodatkowo jest bufet serowy, lodowy, ciasta, apres ski, pieczenie ciasteczek;
● w hotelu bardzo atrakcyjne wellnes spa – różne sauny, pokoje relaksu w cenie pobytu , możliwość
zabiegów, masaży, dla osób chętnych zajęcia jogi, relaksacja przy gongach itp.;
● przed hotelem jest przystanek skibusa; dla dzieci sala do zabawy, ping pong, piłkarzyki itp.

Cena pakietu:
Dorośli: 700 zl / 550 zł + 675 euro (hotel, HB, skipass)
Dzieci 4-7 lat: 700 zł / 550 zł + 400 euro (hotel, HB, szkolenie, skipass )
Dzieci 8-9 lat: 700 zł / 550 zł + 525 euro (hotel HB, szkolenie, skipass,)
Dzieci 10-16 lat: 700 zł / 550 zł + 675 euro (hotel HB, szkolenie, skipass)

Powyższe ceny przy zakwaterowaniu w pokoju typu superior. Ceny za dzieci przy wspólnym zakwaterowaniu z rodzicami (2 osoby dorosłe w pokoju plus dzieci). Pokój studio za dopłatą w zależności od rodziny / wieku dzieci itp.

*Zaliczka rezerwacyjna wynosi 700 zł za osobę, a dla naszych stałych bywalców lub przy zgłoszeniu do 15 pazdziernika zaliczka wynosi 550 zł. Zapisy i rezerwacje przyjmujemy chronologicznie do wyczerpania miejsc. Zaliczka jest potwierdzeniem rezerwacji!

Zaliczka jest w pełni zwrotna w razie zmiany przepisów, regulacji Covidowych itp.

Zapisy przyjmujemy mailowo lub telefonicznie:

szkola@olton.com.pl, marcin@olton.com.pl tel.602 531 530, 509 570 881

Informacje w internecie : www.olton.com.pl, FB: https://www.facebook.com/Oltonszkolaiobozy, dużo filmów z lat ubiegłych na You Tube po wpisaniu : Olton Ski Camp

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia na stoku!!

19-26 lutego 2023 r.

"Family Ski Camp" 19-26 lutego 2023 r. Moena, Dolomity Obóz rodzinny, szkolenie dla dzieci 6-16 lat

Zapraszamy na obóz narciarsko-snowboardowy w formule „razem, ale osobno” dla rodzin z dziećmi w wieku od 5 do 16 lat. W ciągu dnia dzieci korzystają ze szkolenia, a po nartach spędzają czas z rodzicami i rówieśnikami na zajęciach z instruktorami.
Zapraszamy do renomowanego regionu Moena dysponującego zróżnicowanymi trasami dla osób kochających narty: Alpe Lusia, Bellamonte, San Pellegrino, Falcade. Jest to około 110 km zróżnicowanych tras narciarskich na wysokości od 1300 do 2200 m. n.p.m. Jest 100% gwarancja śniegu!
Mieszkamy w sprawdzonym, przyjemnym, rodzinnym hotelu ***S w Moenie – urokliwym kurorcie, położonym pomiędzy regionami Val di Fassa, Tre Valli i Val di Fiemme Jest tam duży wybór sklepów, pizzerii, galerii, lodziarni itp.

W ramach oferty zapewniamy:
● 6 dni szkolenia narciarskiego lub snowboardowego dla dzieci, w grupach od 5 do 8 osób podzielonych wedle poziomu zaawansowania; prowadzonego przez polskich instruktorów; codziennie 5h szkolenia w godzinach 10.00 – 12.30 oraz 13.30 – 16.00. Na koniec obozu zawody narciarskie, slalom dla chętnych, dyplomy, medale, itp
Szkolenie grupowe jest przewidziane dla dzieci, które już jeżdżą, Dzieci początkujące, od „0”: zakres szkolenia do uzgodnienia indywidualnie.
● 7 dni zakwaterowanie w hotelu ***S pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe, sprawdzone, rodzinne hotele Hotel Monza lub Hotel Stella Alpina do wyboru.
● Welness w hotelu w cenie: sauna sucha, sauna parowa.
● 7 dni wyżywienie HB: śniadanie w formie bufetu, trzydaniowa obiadokolacja – wybór z menu, doskonała kuchnia z regionu.☺
● 6 dni karnet narciarski na region Alpe Lusia / San Pellegrino, Falcade,
● animacja/ zajęcia wieczorne dla dzieci: dyskoteki, zajęcia integracyjne, konkursy, zabawy, ping-pong, piłkarzyki itp
● Apres ski dla dorosłych i dzieci.

Cena pakietu składa się z ceny w PLN (zaliczka ) i w Euro (dopłata)
Dorośli: *700/550 zł + 725 euro, hotel, HB, ski pass, integracja, zawody
Dzieci: hotel, HB, skipass, szkolenie, animacje, integracja, zawody
Dzieci 6-7 lat: 700 /550 zł+ 500 euro
Dzieci 8-12 lat: 700 / 550 zł + 675 euro
Dzieci 13-16 lat: 700 / 550 zł + 725 euro
Ceny dla dzieci obowiązują przy zakwaterowaniu w pokoju razem z rodzicami (2 osoby dorosłe).
*Zaliczka rezerwacyjna wynosi 700 zł od osoby, a dla naszych stałych bywalców albo przy zgłoszeniu First minute do 15 pazdziernika 550 zł

 Zapisy i rezerwacje przyjmujemy chronologicznie do wyczerpania miejsc. Zaliczka jest potwierdzeniem rezerwacji! Zaliczka jest zwrotna w razie zmiany przepisów, regulacji covidowych itp.


Zapisy przyjmujemy mailowo: szkola@olton.com.pl, marcin@olton.com.pl tel.602 531 530, 509 570 881
Informacje: www.olton.com.pl, FB: https://www.facebook.com/Oltonszkolaiobozy, filmy na You Tube: Olton Ski Camp
Come and join us ! See you on the slope in Moena ☺

ZAPRASZAMY NA ZABAWĘ Z MATPLANETĄ !

I tydzień ferii 13-17.02.2023r. Poszukiwacze Matplanetarnych zagadek (7-10lat)
II tydzień ferii 20-24.02.2023r. Zima W Minecrafcie ( 7-10lat)

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami dlatego już dziś serdecznie zapraszamy do spędzenia tego czasu razem z nami. Nasze zimowe zajęcia to doskonałe połączenie zabawy i nauki. Stawiamy przede wszystkim na wspaniałą atmosferę w miłym towarzystwie . Zapewniamy atrakcyjne i angażujące zajęcia. Staramy się, aby każdy uczestnik naszych zimowych warsztatów poszerzył swoją wiedzę i odpoczął przed nowymi wyzwaniami.

OFERUJEMY:

I tydzień ferii 13-17.02.2023r.

Poszukiwacze Matplanetarnych zagadek (7-10lat)

Logicznie i matematycznie każdego dnia! Zapraszamy dzieci do niezwykłego świata matematyki! Czekają na Was magiczne kwadraty, zabawa w tajnych agentów, poplątane labirynty, wyścigi samochodowe, escape room i wiele innych atrakcyjnych zadań. Dowiemy się co wspólnego z matematyką ma kuchnia czy architektura.

II tydzień ferii 20-24.02.2023r.

Zima w Minecrafcie ( 7-10lat)

Minecraft dzieci uwielbiają, choć najczęściej w niego grają. Podczas zajęć w Matplanecie przekonamy małe zuchy, że można się fajnie bawić i nowe zasady gry ustawić. Programować będziemy w Minecraft Education Edition. Dzieci spotkają się również w sieci – współpraca czy rywalizacja – emocje gwarantowane!

Zapewniamy:

zajęcia w godzinach 10:00-13:00, zgodnie z programem Matplanety, poczęstunek, stały dostęp do wody oraz  fachową i doświadczoną kadrę. 

Cena:

480zł/ dziecko/ 5 dni

Opłata rezerwacyjna w kwocie 200 zł jest płatna w ciągu 3 dni od zapisu, natomiast pozostała kwota jest uiszczana przed rozpoczęciem wybranego turnusu.

Miejsce:

Centrum Edukacyjne Nadarzyn, Pl. Poniatowskiego 8, 05-830, Nadarzyn

Na naszych zajęciach nie ma miejsca na nudę !!!

Kontakt

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!