Kurs Teddy Eddie ( 2-7lat)

Nasi najmłodsi uczniowie w większości filii Szkoły Językowej Olton mogą korzystać z renomowanej metody Teddy Eddie, uznanej na świecie i niezwykle skutecznej w zakresie nauczania słownictwa angielskiego. Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach. Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą. Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Właściciel metody: http://www.edubears.pl

Kurs Savvy Ed ( 8-10lat)

Savvy Ed jest dedykowany uczniom, którzy KONTYNUUJĄ NAUKĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO po mocnym programie przedszkolnym, np. Teddy Eddie.
Co sprawia, że Savvy Ed jest skuteczny?
NAUCZANIE Z EFEKTEM KULI ŚNIEGOWEJ w zadaniach i ćwiczeniach w powtórkach w ułożeniu materiału językowego
MOTYWACJA => grywalizacja, wspieranie motywacji wewnętrznej, angażowanie rodziców w procesie nauki i ocenianie kształtujące
KOMPAKTOWY I KOMPLETNY dla uczniów dla rodziców dla nauczycieli dla dyrektorów szkół.

Właściciel metody: http://www.edubears.pl

 

KURSY JĘZYKOWE KIDS DLA DZIECI W WIEKU 10-12 LAT

Zajęcia dedykowane klasom 4-6 bazują na pracy z podręcznikiem wydawnictwa Macmillan z serii Give Me Five.
Lekcje w serii Give Me Five zostały zaprojektowane w sposób, który umożliwia stworzenie atmosfery sprzyjającej nauce oraz zachęcającej uczniów do pracy zespołowej. Wykorzystanie zadań opartych na różnych strategiach współpracy (tj. think-pair-share, praca w parach i grupach, gry językowe) buduje poczucie przynależności, kształtuje pewność siebie oraz umiejętność reagowania w języku angielskim. Szeroki przekrój materiałów nie tylko pomaga rozwinąć kompetencje komunikacyjne, lecz także wspiera umiejętność kreatywnego i krytycznego myślenia. Ponadto angażujące treści, dynamiczne animacje, chwytliwe utwory oraz filmy mobilizują uczniów do nauki i zdobywania nowych umiejętności. Dużym atutem kursu jest platforma cyfrowa Navio. Jest to specjalna aplikacja dla uczniów, która pełni rolę interaktywnego świata przypominającego grę, dzięki której mogą rozwijać posiadaną wiedzę i zdobywać nagrody

Kontakt

Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami!